Videó

Hétvári Andrea: Esti vetítés

Keresés a honlapon:

Partnereink:

KUK (kuk.hu)

Magvető (kiadok.lira.hu)

DOSZ (www.dosz.hu)

Sikeres árverést zárt Szűcs Attila festménye Londonban (Podmaniczky Szilárd)

A Sotheby’s szerdai, A 20. századi művészet – Különböző perspektívák című árverésén állították ki Szűcs Attila Hóbagoly című festményét, amely 13.750 fontos kalapácsáron kelt el. Szűcs Attila festőművészt kérdeztük, mi az árverés története.

Tovább a librarius.hu cikkére >>>

Ez a Mű a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd! 4.0 Nemzetközi Licenc feltételeinek megfelelően felhasználható.