Videó

Százados Ábel kapta a legígéretesebb fiatal filmes díját Cannes-ban
Az M2 Petőfi TV videója

Keresés a honlapon:

Partnereink:

KUK (kuk.hu)

Magvető (kiadok.lira.hu)

DOSZ (www.dosz.hu)

100 év után előkerült remekmű a BÁV őszi aukcióján

Művészettörténeti jelentőségű felfedezés várja az érdeklődőket a BÁV november 11-12-13-án megrendezendő 65. Művészeti aukcióján: 100 év után a BÁV egyik hűséges gyűjtőjének hagyatékából egy kiváló kvalitásokkal bíró Kmetty János festmény került elő.

Tovább a hvg.hu cikkére >>>

Ez a Mű a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd! 4.0 Nemzetközi Licenc feltételeinek megfelelően felhasználható.