Videó

A HELYI-éRTéK / Zsigár Cecília csatornájának videója




Keresés a honlapon:


Juhász Zsuzsanna: Gigaorgazmus

 

 

 

 

Gigaorgazmus

 

férjemnek

 

A kis Franz bezzeg meg merte tenni, mi sose érjük utol. Bár a valóságban jobb lenne most az ötlete. Bogárrá változtatni az embert. Gondold csak el.

A nagymamát simán le lehetne tárolni valahol a lakásban, és olykor lökni elé egy kis kenyeret, maradékot, ilyesmit. Hát nem vonzóbbak lennének így az öregek? És így könnyebb lenne őket magukhoz venni a fiataloknak. Ismeretlen, rég látott, beteges nagymama? Az ijesztő lehet, node egy kicsinyke bogár, az jöhet bármikor. Se pelenka, se kötelező beszélgetés naponta, se bájolgás, műmosoly az örökség miatt. Hisz házak, lakások szabadulnának fel azonnal. Mehetnének az unokák oda lakni. A boldog szülők meg eletethetnék a bogárkát.

Mert mit gondolsz, könnyű lehet egyedül élni egy nagy lakásban? Nem lehet, az öregek szégyellik, hogy bazinagy kérókat foglalnak el ekkora lakásínségben? Bár akikkel én találkoztam, azok nem szégyellnek semmit. Sőt, üdvrivalgva ünnepelték a nyugdíjkorhatár emelését. Naná, hisz nekik ez az érdekük. Lehet, lehet, hogy még a pecófoglalást se szégyellik, mert az öreg fát nem lehet már átültetni. Kiragadni a megszokott helyéből. Node egy bogarat csak lehet.

És ne mondd olyan kamaszos, beleélős mosollyal, hogy még petézhetne is. Az a te bogarad, a te elképzelésed. Mert nektek nincs élet szex nélkül, ti nem tudtok még egy bogarat se elképzelni nemi élet nélkül. Mert már megint nem gondolkozol. Ugyan mit kezdenénk több ezer kis bogárral? Én nem szaporodni akarok, ahogy ti mindig csak azt. Még az ilyen nehéz időkben is. Esküszöm, ti még az utolsó szexhez, utolsó gigaorgazmushoz való jogot is kijárjátok, ha tényleg itt lesz a vész. És miközben várjuk a becsapódást, a vízözönt vagy egyéb kozmikus nyalánkságot, nekünk, nőknek akkor is a rendelkezésetekre kell állnunk. Hogy ti még egyszer, utoljára egy hatalmasat tudjatok élvezni.

De tényleg, én nem vagyok rosszindulatú, élvezem is a szexet, irigy se vagyok más élvezéseire, node a peterakás az túlzás, hidd el nekem. A szerencsétlen bogár, szerintem örül, hogy megszabadul a terhétől. A tojócső biztos nem ad olyan nagy élvezetet, mint a hímvessző, bár ki tudja. Viszont érettre érlelt sok-sok petétől megszabadulni jó dolog, és a vége felé a nők is már alig várják, hogy szülhessenek. Félnek is tőle, de a tehertől való megszabadulás jobban vonzza őket. De tényleg, mit is gondolhattok ti a női orgazmusról? És lehet, lehet, hogy a tiétek erősebb, mint a miénk? Mert ti megszabadultok egy csomó megtermelt, pangó izétől is közben? Fájó, lüktető, sajgó gennyes seb vagytok? És alig várjátok a tisztulást? Mert ezt el tudom képzelni.

De tényleg, kiskoromban teljesen kétségbe ejtettek a szomszéd bácsik. Lihegtek, izzadtak, hülyeségeket mondtak vagy folyton ismételgették, hogy gyere, gyere. Én meg nem mentem, bár azt se tudtam, hova hívnak. Viszont tényleg azt hittem, ott halnak meg nyomban, ha valamit nem csinálok. Hát én tényleg azt hittem, a szex, a szerelem valami halálos dolog. Szóval inkább a halálhoz áll közel. No meg ott volt azért az a néhány öngyilkos, aki szerelmi bánatból vagy szerelemféltésből ölt vagy ölte meg magát. Szóval értettem én mindent, aki igazán szeret, az meghal, a bácsik meg folyton a közelében vannak. Világos volt minden, csakhogy én, a gyönyörű, lányarcú, kék szemű, fekete hajú kisfiúkba voltam szerelmes. És mindanynyiszor kisiklottam a bácsik kezeiből, nehogy már beledögöljenek a vágyba. És titkoltam a közeledésüket, és a kisiklásaimat is, mert egyszer elmondtam. Egy közeledőt bemószeroltam, és akkora patália, családok közti perpatvar lett belőle, hogy elszégyelltem magam. Még a pasi megvezetése is szóba került, így aztán inkább csak siklottam. Megtanultam hárítani és sóhajtozni a lányarcú, majd a szőke szakállú után, aztán felvettek egyetemre. És elhatároztam, hogy se művészettel, se pasikkal nem foglalkozom, és igyekeztem nem irigykedni az andalgó párokra.

Node abban lehet valami, hogy ti nagyobbat élveztek mindannyiszor és furtonfurt keresitek a lehetőséget az ürítkezésre. Ráadásul, de tényleg, még hamar újra is töltődtök. Tele lesz hamar a zacsi, csak hígabb lesz, azt meg nem lehet észrevenni. Még ti se veszitek észre, csak mentek. De mi alapjában véve nem megyünk. Tartózkodóak vagyunk, és jobb is, mert a női kezdeményezés kétoldalú, hisz vagy feláll a pasinak, vagy nem. Viszont a férfiak mindig tutira mennek, a felé a nő felé indulnak el, aki alulról is megbizsergeti őket. És ez így van jól. Rossz lenne megélni az elutasítást, míg ti ehhez vagytok szokva. Vagyis ahhoz, hogy újra és újra próbálkoznotok kell. És tudod miért?

Mert a női szex alapja valamiféle visszahúzódás, elemi tartózkodás a férfitól. Nekünk a szex az a vége valaminek, csak pont az i-n, csak hab a tortán. Ez valami ősi dolog, de ha meggondolod, az evolúció folyamán azok a nők maradtak meg, akik tartózkodóak voltak. Ugyanis a terhesség a nőnek inkább rosszat jelentett. Rontotta a túlélését, mert több kajához kellett jutnia, aztán a szülésbe még bele is halhatott. Vagy rosszkor, rossz helyen jött rá, hisz még mindig téma ez, vígjáték és dráma lehet az össze-vissza szülő nő. De a terhesség és vele a szex elkerülése tényleg szelekciós tényező volt. Pozitív szelekció, hisz a menopauza is azért van. S aztán ott van a második feleség intézménye sok helyen. Tiltott, de azért csinálják, s így a második feleség megmenti, megmentheti az elsőt. Mert annak így nem kell szülni későbbi életkorban. Mert negyvenesen már kicsit rizikós új életet adni. És a gyerekek között is több a genetikai károsult, igaz, erre kitalálták, hogy nagy hassal is lehet abortuszra menni.

És ha belegondolsz, a szeretőtartás is egyfajta modern poligámia. A férfi, aki szeretőt tart, megvédi a családját és a többi férfiét is a sok családra éhes nőtől. És a társadalmat is a túlszaporodástól, a túl gyors nemzedékváltástól. Mert a férfi ígér fűt-fát a szeretőnek, aki fiatalabb, ragyogóbb a feleségénél. De csak ígérget. Kezdetben csak indokolja a párkeresését, azt mondja, nem izgatja már a felesége, de hát gyermekei anyja és jó anya, vagy azt mondja, beteg a felesége, és ezért nem hagyhatja el. Viszont aztán megint csak ígérget. Mert hogy is mondta egy fiatalember? Én tényleg szeretem a puncikat, de hogy ezért én elhagyjam a feleségemet és a kislányomat, az nem eshet meg. Tehát a szerető csak punci, egy a sorban, a férfi alapszeretetének, a punciszeretetnek… a tárgya. Mert még neve sincs, miközben a férfiak szeretnek külön nevet adni a dákójuknak, kocsijuknak, fegyverüknek, ha katonák. Viszont a punciimádatnak nincs neve. A puncinak se. De tényleg, minek is, mert van a feleségé, amiből úgyis csak egy van, és van az összes többi. Azoknak meg minek nevet adni, hisz úgyis csak jönnek-mennek. És elég bonyodalomnak már az is, ha a feleséget véletlenül a szerető nevén szólítják. Vagy fordítva.

Viszont ez a bogár dolog nem is lenne rossz. Ha nyolcmilliárd bogár lenne ezen a bolygón, talán túlélhetne bennünket. Korhadék-és rothadékevők lennénk. Meg tudnánk enni minden elpusztult növényt és elpusztult állatot. De csak azt. Nem is lenne rossz.

A csiklóról meg ne kérdezz tőlem semmit. Mert úgyis tudod a választ. Igen, igen, az a hím maradt fenn, aki hátulról ráugrott a nőre, egyik kezével átkarolta. A másikkal meg elöl simogatta. Nyugtatgatta, igen, de ez egyben a terhességmentességnek is kedvezett. Ugyanis az orgazmus közbeni méhmozgások kilökték, kisodorták a spermát. És ez jó volt, jó érzés. Mert ha belegondolsz, a mozgás minden szervünknek jólesik. A méhizmok szüléshez kellenek, de attól függetlenül is jó nekik mozogni. És így szép lassan kialakult az élvező, de teherbe nem nagyon eső nő. Nem, nem az első prosti. Dehogy. Hanem a túlélő nőstény. A hímeket vonzó nőstény, a hímeket megnyugtató nőstény, a hím csetepatékat megszüntető nőstény. Tudod, szeretkezz, ne háborúzz. A hímvér helyett a punci vaníliaillatát felajánló nő. Aki elvon a fontos férfidolgoktól, olykor mondjuk a tudománytól, művészettől is, de a csatározásoktól biztos. Csak nem kell túlspilázni. Túltolni, például egy nőért csatára mozgósítani. Mert nem azért van, nem azért lett az a csikló.

Nem bizony, hanem a terhesség elkerüléséért. Mert az a nő maradt meg, aki a nemi szervéből vonzó, férfimegtartó, de nem életveszélyes szervet csinált. Tudod, keresd a nőt. Vagy hogy minden sikeres férfi mögött ott van egy nő. Szóval ilyen férfizabáló micsodát.

Mert ha tényleg gyereket akarsz, azt ajánlják az okos nőgyógyászok, hogy tegyél egy párnát a feneked alá, és lehetőleg ne élvezz. Hogy a hüvelyedben, méhedben maradhasson a sperma.

Node akkor inkább jöjjön a bogárlét. Az ürítkezés tojócsövön át, szívem.

Nagy jósnő volt ez a Kafka, nem gondolod?

 

 

 

  
  

Megjelent: 2025-03-28 20:00:00

 

Juhász Zsuzsanna

 


Ez a Mű a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! - Ne változtasd! 4.0 Nemzetközi Licenc feltételeinek megfelelően felhasználható.